Kalnų slidinėjimo varžybos

Vasario 11 dieną  Druskininkų jaunieji kalnų slidininkai varžėsi Lietuvos kalnų slidinėjimo vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybių 3 etapo varžybose Anykščiuose. 5Berniukų iki 8 m. amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojo Arūnas Šmigelskas; mergaičių iki 10 m. amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojo Milena Juodeškaitė; berniukų iki 10 m. amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Nojus Užkuraitis; mergaičių ir berniukų iki 12 m. amžiaus grupėje nepralenkiami buvo Snow Arena Racing Team/Druskininkų SC jaunieji kalnų slidininkai Liepa Karlonaitė ir Nojus Liškauskas; mergaičių iki 14 m. amžiaus grupėje Deivina Vailionytė iškovojo antrąją, o Monika Mortūnaitė trečiąją vietas; berniukų iki 14 m. amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Motiejus Žukas.

Džiaugiamės slidininkų rezultatais ir linkime jiems sėkmės vasario 24-26 d. Siguldoje (Latvija) vyksiančiame Baltijos šalių kalnų slidinėjimo antrajame etape.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”133″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]