Sporto turnyras Viečiūnuose

2017 m. balandžio mėnesį Viečiūnų miestelyje buvo organizuojamas sporto turnyras, kuriame seniūnijos gyventojai varžėsi šaškių, biliardo, stalo teniso bei smiginio varžybose.  FB_IMG_1493203572047Idėjos iniciatoriai laisvalaikio ir sporto klubas „Planas“ bei Viečiūnų kaimo bendruomenė „Versmė“. Sporto turnyro tikslas skatinti įvairių amžiaus grupių žmonių užimtumą tam išnaudojant turimas erdves bei išsiaiškinti geriausius turnyro dalyvius, kurie galėtų atstovauti Viečiūnų seniūniją.  Iš viso dalyvavo virš 40 dalyvių. Šaškių turnyre 3 vietą iškovojo R. Rūkštelis, 2 vietą Dainius Lebednykas, 1 vietą L. Bulovas. Biliardo turnyre 3 vietą iškovojo Egidijus Žūkas, 2 vietą Dainius Lebednykas, 1 vietą Donatas Vaičiulionis. Stalo teniso turnyre 3 vietą iškovojo Egidijus Žūkas, 2 vietą Darius Jurkonis, 1 vietą Laimis Dyglys. Smiginio turnyre moterų grupėje 3 vietą iškovojo FB_IMG_1493203566403-1Oksana Butauskienė, 2 vietą Aurelija Vilūnienė, 1 vietą Aušra Trikšienė. Vyrų grupėje 3 vietą iškovojo Linas Bulovas, 2 vietą Laimis, 1 vietą Donatas Vaičiulionis. Šis projektas dalinai buvo finansuojamas Druskininkų savivaldybės sporto projektų lėšomis.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”156″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”1″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]