Štangos spaudimo varžybos

Savaitgalį Druskininkų sporto centro treniruoklių salėje vyko pirmosios štangos spaudimo varžybos Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti. Varžybos vyko keturiose svorio kategorijose: iki 75 kg, iki 85 kg, iki 95 kg ir virš 95 kg. Kategorijoje iki 75 kg pirmąją vietą iškovojo Mantas Kalpokas, II – Rytis Vyšniauskas, III – 2Gediminas Pazniokas; svorio kategorijoje iki 85 kg I-ąją vietą iškovojo Nerijus Pranckevičius, II – Karolis Kudarauskas, III – Audrius Žadeika; svorio kategorijoje iki 95 kg I-ąją vietą iškovojo Romualdas Surovei, II – Darius Liaukevičius, III – Artūras Šagdajus; svorio kategorijoje virš 95 kg I-ąją vietą iškovojo Artūras Virbickas, II – Žilvinas Didziulevičius, III – Rokas Lukauskas. Absoliučiu nugalėtoju pagal „Wilks“ skaičiuoklę tapo Artūras Virbickas, kuriam ir atiteko Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurė. Varžybų dalyviai dėkoja UAB „Papildų pasaulis“, kurie įsteigė papildomus prizus varžybų nugalėtojams.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”154″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”2″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]