VII-asis Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyras

Kovo 4 d. Druskininkų sporto centro salėje vyko VII-asis Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo „Belarus“, SK „Planas“ ir Druskininkų SC komandos. OLYMPUS DIGITAL CAMERAPrieš varžybas turnyro organizatoriai ir dalyviai padėjo gėles ant Romo Zautro kapo. Turnyro atidarymo metu prisiminti trenerio Romo Zautros sportiniai pasiekimai bei paminėta, jog treneris savo sportinį darbą pradėjo būdamas tinklinio treneriu, o vėliau talkindavo organizuojant įvairaus lygio tinklinio turnyrus ir varžybas. Trenerio atminimas buvo pagerbtas tylos minute. OLYMPUS DIGITAL CAMERAVII Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyrą laimėjo ir pereinamąją taurę iškovojo Druskininkų SC komanda 2:0 įveikusi „Belorus“ bei rezultatu 2:0 įveikusi SK „Planas“ ekipą. Antrą vietą turnyre iškovojo „Belorus“ komanda rezultatu 2:0 įveikusi SK „Planas“ komandą.